Paweł Engel

Zastępca Dyrektora Departamentu Analiz Transportowych, Centrum Unijnych Projektów Transportowych
Paweł Engel
Centrum Unijnych Projektów Transportowych

bio

Od początku drogi zawodowej związany z projektami finansowanymi ze środków europejskich, od 2008 roku w sektorze transportu. W latach 2008 – 2015 odpowiadał w GDDKiA za pozyskiwanie środków europejskich oraz od 2013 roku za przygotowanie studiów wykonalności. Autor kilkudziesięciu analiz kosztów i korzyści dla projektów drogowych. Od 2015 roku w CUPT, odpowiedzialny jest m.in. za ocenę projektów w zakresie ocen oddziaływania na środowisko oraz analiz kosztów i korzyści, a w latach od 2017 – 2022 roku również za proces ewaluacji w sektorze transportu. Współautor koncepcji Zintegrowanego Modelu Ruchu dla Polski, współtwórca i Przewodniczący Transportowego Obserwatorium Badawczego przy CUPT. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (dyplom MBA). Prywatnie pasjonat transportu, szczególnie szynowego.

Paweł Engel
Centrum Unijnych Projektów Transportowych

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie