Paweł Schmidt

Dyrektor Centrum Obsługi Informatyki, UM Kraków
Paweł Schmidt
UM Kraków

bio

Dyrektor Centrum Obsługi Informatycznej Urzędu Miasta Krakowa odpowiedzialny za wdrażanie strategii informatyzacji oraz utrzymanie i rozwój systemów informatycznych Miasta. Od 2008 roku konsultant w obszarach tworzenia i realizacji strategii przedsiębiorstw oraz wdrażania metodyk zarządzania projektami i programami. Odpowiadał za tworzenie biur zarządzania projektami i programami oraz procesów zarządzania portfelem projektów. Doświadczony kierownik projektów i programów w sektorze prywatnym i administracji publicznej. Wykładowca w obszarze zarządzania strategicznego i zarządzania projektami na studiach podyplomowych i studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Politechnice Wrocławskiej, Collegium Medicum UJ, SWPS i AGH. Posiada tytuł naukowy doktora nauk technicznych.

 

Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, prowadzeniu projektów oraz zarządzania programami i portfelem projektów ze szczególnym uwzględnieniem branży teleinformatycznej, przemysłu, automatyki i robotyki, projektów badawczych. W pracy wykorzystuje podejścia MSP®, MoP®,  PRINCE2®, PMBoK®, Agile, ITIL® oraz wytyczne IPMA.

 

Posiada certyfikaty: PRINCE2® Approved Trainer, PRINCE2® Practitioner, MoP® Practitioner, MSP® Practitioner, Professional Scrum Master I, IPMA Level C – Certified Project Manager.

Paweł Schmidt
UM Kraków

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie