Przemysław Błaszczyk

Prezes Zarządu SolarSpot SA
Przemysław Błaszczyk
SolarSpot SA

bio

Przemysław Błaszczyk ma ponad 25 lat zainteresowania ochroną środowiska wraz z doświadczeniem biznesowym w branży nowych technologii, tworzeniu marki i struktur oraz zarządzaniu sprzedażą. Współtwórca SolarSpot, jednego z liderów branży odnawialnych źródeł energii z planami giełdowymi, którego misją jest towarzyszenie klientom z samorządów, biznesu, a także klientom indywidualnym i z segmentu agro w ich zielonej transformacji energetycznej oraz redukcji kosztów podwyżek energii elektrycznej. W swoim portfolio biznesowym ma m.in. wygrany przetarg na instalację fotowoltaiczną na dachu ERGO ARENY w Trójmieście oraz uruchomienie pierwszej na rynku instalacji fotowoltaicznej na hali namiotowej dla klienta w Austrii. Firma rozwija własny dział obsługi przetargów i z powodzeniem wygrywa je nawet z… 9. miejsca. SolarSpot należy m.in. do Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV. Firma posiada aktualny certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.

Przemysław Błaszczyk
SolarSpot SA

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie