Rafał Glazik

Sekretarz Generalny, Polska Unia Mobilności Aktywnej
Rafał Glazik
Polska Unia Mobilności Aktywnej

bio

Ekonomista, absolwent studiów MBA, specjalista w zakresie ESG, mobilności miejskiej i aktywnej. Sekretarz Generalny Polskiej Unii Mobilności Aktywnej,  członek Rady ds. Mobilności i Transportu Prezydenta Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu Velo-city 2025 w Gdańsku, ekspert zespołu Mobilności przy Unii Metropolii Polskich, audytor BYPAD.

Posiada 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów pozastrukturalnych o tematyce zrównoważonej mobilności. Inicjował i organizował konferencje, wśród nich Kongres Mobilności Aktywnej, Urban Mobility Flow, Samorządy Przyjazne Życiu. Jest autorem i współautorem publikacji z zakresu zrównoważonej mobilności i rozwoju samorządu. Uczestnik konferencji Velo-city: Sewilla (2011), Vancover (2012), Wiedeń (2013), Arnhem – Nijmegen (2017), Lizbona (2021), Lublana (2022), Lipsk (2023).

Rafał Glazik
Polska Unia Mobilności Aktywnej

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie