Rafał Gronicz

Burmistrz Miasta Zgorzelec
Rafał Gronicz
Miasto Zgorzelec

bio

Polski samorządowiec, od 2006r. Burmistrz Miasta Zgorzelec. Urodził się, wychował i mieszka w Zgorzelcu. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Marketing i Zarządzanie, studiów podyplomowych Bankowość i Finanse oraz studiów MBA. W pracy samorządowej od początku stawia na sprawne działanie, dobrą komunikację z mieszkańcami, pozyskiwanie funduszy zewnętrznych, dzięki którym sukcesywnie poprawia się stan miejskiej infrastruktury, powstają miejsca rekreacji i rewitalizują się kolejne obszary miasta. Skutecznie i konsekwentnie rozwija przy tym współpracę transgraniczną z sąsiadami i wykorzystuje możliwości, jakie niesie ze sobą przygraniczne położenie, obecność Polski w UE i międzynarodowe kontakty Zgorzelca. Przykłada dużą wagę do tego, aby miasto rozwijało się w sposób zrównoważony i wielokierunkowy. Kierowany przez niego urząd konsekwentnie realizuje i wspiera projekty z zakresu polityki społecznej.

Rafał Gronicz
Miasto Zgorzelec

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie