Renata Ciepłowicz

Sekretarz Miasta Chełm
Renata Ciepłowicz
Urząd Miasta Chełmu

bio

Od grudnia 2021 roku Sekretarz Miasta Chełm.

Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie oraz Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie „Legislacji samorządowej” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Pracę w samorządzie rozpoczęła w 1997 roku w Wydziale Geodezji, Kartografii i Mienia Komunalnego Urzędu Miasta Chełm. Od 2007 roku pracowała na stanowisku koordynatora w referacie regulacji terenowo prawnych nieruchomości, od 2017 roku na stanowisku dyrektora tego Wydziału. Od 2019 roku pracowała jako kierownik Wydziału Nieruchomości, natomiast od 2020 roku jako zastępca dyrektora Departamentu Architektury Geodezji i Inwestycji.

Renata Ciepłowicz
Urząd Miasta Chełmu

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie