Ryszard Grobelny

Doradca strategiczny ds. polityki finansowej i inwestycji, Związek Miast Polskich
Ryszard Grobelny
Doradca strategiczny ds. polityki finansowej i inwestycji, Związek Miast Polskich

bio

Ekonomista, społecznik, specjalista w zarządzaniu i restrukturyzacji administracji publicznej, prowadzi własną działalność gospodarczą. Doświadczony samorządowiec, m.in.: radny miejski i wojewódzki, prezydent Poznania, prezes Związku Miast Polskich. Członek i ekspert wielu struktur samorządowych, m.in.: Związku Miast Polskich, Unii Metropoli Polskich, Stowarzyszenia Metropolia Poznań, Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Szkoleń Samorządowych, Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.
Doradca samorządowy, specjalista m.in. w zakresie strategicznego planowania i zarządzania w jednostkach samorządu terytorialnego oraz w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego. Doświadczony trener, nauczyciel akademicki. Autor i współautor strategii lokalnych i ekspertyz na rzecz jst.

 

Ryszard Grobelny
Doradca strategiczny ds. polityki finansowej i inwestycji, Związek Miast Polskich

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie