Tadeusz Czajka

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne
Tadeusz Czajka
Tarnowo Podgórne

bio

Zaangażowany w działalność samorządową od 1994 r. – najpierw jako Wiceprzewodniczący Zarządu Gminy, potem Przewodniczący Rady Gminy, od 2006 r. jest Wójtem Gminy Tarnowo Podgórne.

Angażuje się w obronę niezależności samorządów – jest współzałożycielem organizacji samorządowych: Wielkopolskiej Koalicji Samorządowej „Bezpartyjni i Niezależni” (której jest Prezesem) i ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd (Przewodniczący Zarządu Krajowego). Jest Wiceprezesem Stowarzyszenia Metropolia Poznań, skupiającego 23 samorządy lokalne.

Podejmuje nowatorskie działania na rzecz szerokiej partycypacji mieszkańców. Jest inicjatorem lokalnej akcji na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego JA=SAMORZĄD.

Tadeusz Czajka
Tarnowo Podgórne

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie