Tomasz Poprawski

Koordynator Forum Młodych i Członek Rady Fundacji Jagiellonica
Tomasz Poprawski
Fundacja Jagiellonica

bio

Były przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Poznania, Wiceprezes Stowarzyszenia Plan Bee oraz członek Rady Fundacji Jagiellonica. Działa na rzecz wzmacniania aktywności obywatelskiej młodych mieszkanek i mieszkańców Poznania oraz profesjonalizowania i sieciowania młodzieżowych rad przy jednostkach samorządu terytorialnego. Wspiera młode osoby w organizacji inicjatyw społecznych i zabiega o realizację ich postulatów na poziomie miejskim.

Tomasz Poprawski
Fundacja Jagiellonica

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie