Tomasz Siek

Partner w Zespole VAT dla sektora publicznego, Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.
Tomasz Siek
Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

bio

Ukończył Uniwersytet Warszawski (Wydział Prawa i Administracji). Tomasz posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w doradztwie dla sektora publicznego, w szczególności dla jednostek samorządu terytorialnego. Doradzał w zakresie sposobu wykorzystania wielu inwestycji infrastrukturalnych takich jak obiekty sportowe, infrastruktura wodociągowo-kanalizacyjna, budynki oświatowe, inwestycje zwiększające efektywność energetyczną.

Od 2011 roku odpowiedzialny za obsługę szerokiego grona podmiotów sektora samorządowego.

Tomasz Siek
Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie