Tomasz Tybor

Dyrektor ds. Inteligentnej Automatyzacji, Betacom S.A.
Tomasz Tybor
Betacom S.A.

bio

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze IT, Tomasz jest ekspertem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze Automatyzacji Procesów Biznesowych. Od 2015r. bierze udział w realizacji projektów na dużą skalę dla wiodących firm z sektorów bankowego, telekomunikacyjnego, rozrywkowego oraz CFMG. Od kilku lat skupia się na eksploracji rozwiązań opartych na Sztucznej Inteligencji, zwłaszcza w zakresie Inteligentnego Przetwarzania Dokumentów. Tomasz specjalizuje się doradztwem w zakresie Transformacji Cyfrowej oraz efektywnego wykorzystania technologii, stawiając na pierwszym miejscu dostarczanie wartości biznesowej do Klientów.

Tomasz Tybor
Betacom S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie