Witold Śmiałek

Członek Zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA
Witold Śmiałek
Krakowski Holding Komunalny SA

bio

V-ce Marszałek Województwa Małopolskiego w latach 2004-2006 odpowiedzialny za fundusze europejskie i rozwój gospodarczy. Prezes MARR SA w latach 2006-2007. Pełnił funkcje doradcy Prezydentów miast Krakowa i Nowego Sącza. Członek Zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA w Krakowie od 2017 roku. Nadzoruje i organizuje procesy zakupowe w ramach Miejskich Grup Zakupowych: nośników energii (energia elektryczna, gaz) oraz E-mobilność dla jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Kraków.

Witold Śmiałek
Krakowski Holding Komunalny SA

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie