Wojciech Ostrowski

Skarbnik Miasta Płocka
Wojciech Ostrowski
Skarbnik Miasta Płocka

bio

W samorządzie na stanowisku Skarbnika Miasta od kwietnia 2015 roku. Wcześniej wiele lat przepracował w korporacjach. Zaczął pracę w Petrochemii Płocka / obecnie PKN Orlen S.A. w pionie finansowym, gdzie przeszedł wszystkie ścieżki kariery zawodowej: od stażysty, przez samodzielnego księgowego, zastępcę kierownika i zastępcę dyrektora, kończąc na stanowisku Wiceprezesa Zarządu ds. finansowych grupy kapitałowej Unipetrol S.A. w Pradze. W grupie kapitałowej Orlen S.A. przepracował 16 lat – od 1994 r. do 2010 r. Później Wiceprezes Zarządu ds. finansowych Polskiej Grupy Energetycznej PGE S.A. od marca 2011r. do listopada 2013 r.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, którą ukończył w roku 1994 r. Na tej samej uczelni ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania wartością firmy oraz zarządzania sektorem naftowym.

Wojciech Ostrowski
Skarbnik Miasta Płocka

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie