EKF – O finansach samorządów to cykl rozmów dotyczących regulacji, dobrych praktyk oraz projektów zmieniających samorządowe ekosystemy gospodarcze realizowany w postaci wydarzeń online. Rozmowy te poprzedzają kluczowe tematy przewidziane na Samorządowym Kongresie Finansowym w 2021 roku.

W ramach  spotkań online  korzystamy z wiedzy i kompetencji współpracujących z Kongresem ekspertów, a podczas transmisji live zapraszamy do zadawania pytań gościom spotkania.

 

W jaki sposób ograniczyć w mieście koszty odprowadzania wód opadowych do środowiska? Czy inwestowanie w błękitno-zieloną infrastrukturę się opłaca?

Zmienione Prawo Wodne funkcjonuje już kilka lat. Wciąż jednak gospodarowanie wodami opadowymi stwarza samorządom wiele problemów. Niektóre z nich dopiero zaczynają się z tym problemem mierzyć, inne mają już bogate doświadczenie. Dwoje praktyków – ze strony samorządu oraz firmy doradczo-wykonawczej, podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie wdrażania skutecznych rozwiązań w miejskiej infrastrukturze tak, aby zasoby wody opadowe były dobrodziejstwem, a nie problemem.

ZGŁOŚ TEMAT/ PANELISTĘ

Zaproponuj nam ciekawy temat (nie mający charakteru sprzedażowego, czy autopromocyjnego) lub Panelistę, który Twoim zdaniem jest interesujący dla sektora samorządowego. Najciekawsze propozycje zostaną przedstawione w cyklu debat/rozmów EKF - O finansach samorządów Chcesz zostać partnerem? Szukasz nowych relacji? Proszę o kontakt z patryk.guziewicz@localtrends.efcongress.com
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie