Samorządowy Kongres Finansowy odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie  w formule hybrydowej polegającej na osobistym-stacjonarnym udziale prelegentów w studiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny z wymaganą rejestracją, a debaty będą transmitowane na niniejszej stronie internetowej.

Samorządowy Kongres Finansowy - transmisja

Transmisję obejrzeć można również na platformie Youtube.

W celu wznowienia transmisji, prosimy nacisnąć klawisz F5 na klawiaturze.

O kongresie

Jacek Karnowski, Prezydent Miasta Sopotu

Miejsce wydarzenia

Local Trends

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie