„Ponowne zdziczenie miast” ma istotne znaczenie dla promowania dobrostanu obywateli przy jednoczesnym rozwiązywaniu problemów związanych z różnorodnością biologiczną i kryzysami klimatycznymi. Jednak udana integracja dzikości w miastach zależy od wrażliwego projektu i zaangażowania mieszkańców do zaakceptowania dzikiej przyrody w przestrzeni publicznej i zmiany ich zachowań we własnych ogrodach. Projekt Rewild My Street pokazuje, jak to zrobić.

10:50 - 11:20 Dzikość dla dobrostanu: zaangażowanie mieszkańców w przywracanie miastom dzikości:
11:20 – 11:50 Ogród społeczny Allmende Kontor na Tempelhofer Feld w Berlinie: Odzyskanie wspólnego:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie