Dr Mateusz Domagała specjalizuje się w zakresie kreowania wizerunku. Szkoli z wystąpień publicznych, zarówno w kontekście mowy ciała, jak i słowa mówionego. Tworzy strategie i realizuje działania w obszarze public relations. Współpracuje z osobami publicznymi, instytucjami państwowymi, samorządowymi i biznesem w zakresie kreowania wizerunku. W ostatnich latach pracował m.in. dla Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, PFRON-u, Łukasiewicz-Poznańskiego Instytutu Technologicznego czy agencji PR Mission Public Relations i Dotrelations. Jest autorem publikacji poświęconych perswazji i manipulacji ze szczególnym uwzględnieniem przemówień i przekazów medialnych.

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie