Adam Jasser

Zastępca Redaktora Prowadzącego Visegrad Insight
Adam Jasser
Zastępca Redaktora Prowadzącego Visegrad Insight

bio

Zastępca Redaktora Prowadzącego Visegrad Insight. Były szef urzędu ochrony konkurencji i sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie pełnił rolę sekretarza Rady Gospodarczej, odpowiadał za Ocenę Skutków Regulacji oraz koordynował prace programowe rządu. W latach 2009-2010 był dyrektorem programowym Fundacji DemosEuropa, a przedtem dziennikarzem i redaktorem Agencji Reutera w biurach w Polsce, Finlandii, Niemczech oraz Europie Centralnej i Bałkanach.

Adam Jasser
Zastępca Redaktora Prowadzącego Visegrad Insight

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie