Adam Wasiak

Wicedyrektor Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Adam Wasiak
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej

bio

Adam Wasiak – leśnik, ekspert w zakresie zarządzania w leśnictwie. Absolwent Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Wykładowca Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zajmujący się usługami ekosystemowymi leśnictwa.
Do 2015 roku związany z Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe, były Dyrektor Generalny L.P. Pracował w organizacjach leśnych w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki.
Obecnie wicedyrektor Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej – Przedsiębiorstwa Państwowego Zajmującego się sporządzaniem planów i inwentaryzacji dla leśnictwa, ochrony przyrody oraz opracowań z zakresu ochrony środowiska.

Adam Wasiak
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie