Albert Wójcik

Dyrektor Wydziału Geodezji, Urząd Miasta Lublin
Albert Wójcik
Dyrektor Wydziału Geodezji, Urząd Miasta Lublin

bio

Od 2019 roku Dyrektor Wydziału Geodezji, Geodeta Miejski w Urzędzie Miasta Lublin,. Członek komisji kwalifikacyjnej do spraw uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii działającej przy Głównym Geodecie Kraju.
W latach 2012 2018 kierownik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości, Geodeta Powiatowy w Powiecie Lubartowskim. W latach 1997-2012 pracownik OPGK Lublin Sp. z o.o. zaczynając od stanowiska stażysty w Pracowni Osnów Geodezyjnych aż po stanowisko dyrektora Pracowni Map i Obsługi Inwestycji. Informatyk, geodeta – uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1, 2, 4.

Albert Wójcik
Dyrektor Wydziału Geodezji, Urząd Miasta Lublin

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie