Anna Graczyk

Wiceprezes Zarządu Aquanet S.A., Dyrektor Techniczny
Anna Graczyk
Aquanet S.A.

bio

Absolwentka kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Poznańskiej, a także absolwentka studiów podyplomowych realizowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Już od początku studiów związana z branżą wodociągową. Z Aquanet (wcześniej Poznańskie Wodociągi i Kanalizacja) związana od 1995 roku, od 2018 roku na stanowisku Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora Technicznego w Aquanet.

Posiada wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat funkcjonowania, problemów i wyzwań branży wod-kan. Kompetencje zdobywała zarówno w Aquanet, jednej z największych spółek wodociągowych w Polsce, jak również realizując funkcję członka rad nadzorczych w branży wodociągowej.

 

Anna Graczyk
Aquanet S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie