Bartłomiej Zydel

Menedżer ds. JST
PwC Legal
Bartłomiej Zydel
PwC Legal

bio

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obecnie przygotowuje rozprawę doktorską związaną z prawem samorządu terytorialnego. Od 2018 do 2022 roku pracował jako ekspert w Biurze Związku Powiatów Polskich, gdzie odpowiadał za reprezentowanie samorządów w procesie legislacyjnym (Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego, Sejm, Senat) oraz rozwiązywanie bieżących problemów prawnych członków – samorządów powiatowych i miast na prawach powiatu. W latach 2022-2023 pracował zaś w Deloitte Legal jako menedżer odpowiedzialny za doradztwo prawne na rzecz jednostek samorządu terytorialnego.

Bartłomiej Zydel
PwC Legal

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie