Bartosz Silczak

Menedżer Zespołu Analiz Ryzyka ESG w BGK
Bartosz Silczak
Bank Gospodarstwa Krajowego

bio

W Banku Gospodarstwa Krajowego zajmuje się analizą czynników środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego dotyczących przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego wnioskujących o finansowanie. Jest współautorem obowiązującej w banku metodyki analizy ryzyka ESG, odpowiedzialny za stworzenie i wdrożenie narzędzia ankiety do pozyskiwania danych ESG oraz opracowanie wewnętrznych procesów oceny zrównoważonego projektu zgodnie z wytycznymi InvestEU.  Przed dołączeniem do sektora finansowego pracował w konsultingu techniczno-środowiskowym, specjalizując się ocenie ryzyka, ocenach wpływu na środowisko, zarządzania majątkiem infrastrukturalnym oraz planowaniem inwestycji.

Bartosz Silczak
Bank Gospodarstwa Krajowego

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie