Dariusz Szymczycha

Pierwszy Wiceprezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej
Dariusz Szymczycha
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

bio

Dariusz Szymczycha, w Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej koordynuje platformę wsparcia odbudowy Ukrainy, humanitarny Fundusz Pomocy Ukrainie i wsparcie współpracy samorządowej. Redaguje Polsko – Ukraiński Portal Gospodarczy eDIALOG ( https://edialog.media/)
Był redaktorem naczelnym “Trybuny”. W latach 2002-2005 był sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Uczestniczył w polskiej misji dobrej woli podczas „pomarańczowej rewolucji” w Ukrainie w 2004 roku.
Ekspert w dziedzinie Public Affairs, w tym relacji z instytucjami Unii Europejskiej.

Dariusz Szymczycha
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie