Ewelina Ostajewska-Szwankowska

Skarbnik Miasta Konina
Ewelina Ostajewska-Szwankowska
Miasto Konin

bio

Absolwentka Akademii Nauk Stosowanych w Koninie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Posiada tytuł kontrolera finansowego, certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów oraz jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Współautorka publikacji pod red. Piotr Szczypa, Małgorzata Cieciura “Rachunkowość i podatki wybrane zagadnienia z zakresu finansów i rachunkowości. Teoria, przykłady, zadania i rozwiązania”.

Z finansami samorządu związana od 2009 roku, od lipca 2021 roku  –  Skarbnik Miasta Konina

Ewelina Ostajewska-Szwankowska
Miasto Konin

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie