Grzegorz Adamski

Kierownik ds. public affairs i zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej
Grzegorz Adamski
Kompania Piwowarska

bio

Grzegorz Adamski jest kierownikiem ds. public affairs i zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej S.A. – firmie będącej liderem rynku piwowarskiego w Polsce, zajmującej się warzeniem i sprzedażą takich piw, jak m.in: Tyskie, Żubr, Książęce, Lech. Kompania Piwowarska jest także liderem w wykorzystywaniu opakowań wielokrotnego użytku – w butelkach zwrotnych sprzedaje 38% swoich piw. W ramach swojej pracy G. Adamski zajmuje się m.in. kwestiami legislacyjnymi dotyczącymi systemu kaucyjnego, działaniami edukacyjnymi zmierzającymi do wykorzystywania prawidłowo i na większą skalę  opakowań wielokrotnego użytku, działaniami firmy zmierzającymi do przeciwdziałania nieodpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz raportowaniem w zakresie zrównoważonego rozwoju. Grzegorz Adamski jest także wiceprezesem Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Opakowań i Produktów w Opakowaniach EKO-PAK oraz reprezentuje Kompanię Piwowarską w zespołach roboczych Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie.

Grzegorz Adamski
Kompania Piwowarska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie