Jakub Kulej

Ekspert ds. Sektora Publicznego
Jakub Kulej
BLIK | Polski Standard Płatności

bio

Ekspert ds. Sektora Publicznego  w Polskim Standardzie Płatności – operator systemu BLIK, gdzie odpowiada za wdrożenie płatności mobilnych w jednostkach samorządowych. Od 19 lat związany z sektorem finansowym, poprzednio pracował m.in. jako Dyrektor w Krakowskim Banku Spółdzielczym i Krajowej Izbie Rozliczeniowej. Menedżer z wieloletnim, popartym sukcesami doświadczeniem w obszarach zarządzania strategicznego, reorganizacji strukturalnej oraz opracowywaniu i wdrażaniu nowych strategii.

Zobacz debaty:

Jakub Kulej
BLIK | Polski Standard Płatności

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie