Jan Pic

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Veolia Energia Poznań S.A.
Jan Pic
Veolia Energia Poznań S.A.

bio

Wieloletni manager w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych oraz podnoszenia wartości spółek z sektora energetycznego. Od czterdziestu lat związany z Veolia Energia Poznań SA (dawniej Zespół Elektrociepłowni Poznańskich SA oraz Dalkia SA). Od 2007 r. pełnił funkcję dyrektora ds. technicznych oraz członka zarządu. Od stycznia 2019 r. jako wiceprezes, a od czerwca 2022 r. jako prezes tej spółki odpowiada za nadzorowanie projektów strategicznych oraz procesów inwestycyjnych. Absolwent Wydziału Maszyn Roboczych i Pojazdów na Politechnice Poznańskiej.

Jan Pic
Veolia Energia Poznań S.A.
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie