Kacper Kaźmierczak

Młodzieżowa Rada Miasta Poznania
Kacper Kaźmierczak
Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

bio

Aktywista, działacz, wolontariusz i filmowiec.
W latach 2019-2021 współpracował z Fundacją Runport przy organizacji wydarzeń sportowych. Dwukrotny Przewodniczący VI LO w Poznaniu w latach 2020-2022. Radny Młodzieżowej Rady Miasta, członek zespołu wolontariackiego i zespołu ds. komunikacji medialnej fundacji Varia Posnania. Inicjator i organizator wielu przedsięwzięć partycypacyjnych dla młodych osób, w tym III. oraz IV. edycji Kongresu Samorządów Uczniowskich. W 2022 roku wybrany Wiceprzewodniczącym MRMP. Współtworzył Kodeks Dobrej Współpracy Szkoła-NGO dla Fundacji Pole Dialogu.

Kacper Kaźmierczak
Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie