Katarzyna Białkowska

Kierownik Projektu Miasto z Klimatem w Narodowym Centrum Badań Jądrowych; IDEA - Interdyscyplinarny Zakład Analiz Energetycznych
Katarzyna Białkowska
Narodowe Centrum Badań Jądrowych

bio

Narodowe Centrum Badań Jądrowych; IDEA – Interdyscyplinarny Zakład Analiz Energetycznych.

Kierownik Projektu Miasto z Klimatem, w ramach którego zespół IDEA wspierał 15 samorządów wiedzą i narzędziami informatycznymi przyspieszającymi transformację energetyczną.

Katarzyna od kilkunastu lat wspiera organizacje w zarządzaniu strategicznym, prowadzeniu projektów transformacyjnych, a także w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza w obszarze transformacji energetycznej. Pasjonatka zrównoważonego rozwoju, zwłaszcza w obszarze energetyki oraz dzielenia się wiedzą jako Mentor. Absolwentka Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej, CIMA a także programu Sustainable Development & Responsible Leadership prowadzonego przez przez Swedish Institute.

Katarzyna Białkowska
Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie