Katarzyna Szymczak-Pomianowska

Dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia, tzw. „Zielonego Departamentu”
Katarzyna Szymczak-Pomianowska
Urząd Miejski Wrocławia

bio

20 lat doswiadczenia w strukturach samorzadu terytorialnego
Od 2018 roku odpowiedzialna za zrównoważony rozwój oraz wdrażanie działań i mechanizmów mających na celu poprawę jakości powietrza i adaptacje miasta do zmian klimatu, w tym udostępnianie mieszkańcom terenów zieleni. Wcześniej zaangażowana w dialog z mieszkańcami w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, a jako kierownik projektu odpowiedzialna za projekty inwestycyjne współfinansowane ze środków unijnych – Teatr Muzyczny Capitol i Narodowe Forum Muzyki – oba obiekty są obecnie wizytówkami miasta na kulturalnej mapie Wrocławia.

Wykształcenie
• Uniwersytet Wrocławski – magister Wydziału Prawa i Administracji
• Wyzsza Szkoła Bankowa we Wrocławiu – studia podyplomowe „Zarzadzanie Projektami w sektorze publicznym”
• Acc. Apsley Business School- London – Executive MBA
• Politechnika Wrocławska – studia podyplomowe “Energetyka Odnawialna”

Prywatnie miłośniczka przyrody, jazdy na rowerze i miasta, w którym żyje. Mężatka, matka dwóch synów.

Katarzyna Szymczak-Pomianowska
Urząd Miejski Wrocławia

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie