Katarzyna Wojnar

Doktor Nauk o Ziemi w zakresie geografii, Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG Uniwersytet Warszawski
Katarzyna Wojnar
Uniwersytet Warszawski

bio

Katarzyna Wojnar jest doktorem Nauk o Ziemi w zakresie geografii. Jest absolwentką gospodarki przestrzennej w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG) UW, polityki społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW oraz europejskiej socjologii politycznej w Högskolan Dalarna w Szwecji. Jej rozprawa doktorska dotyczyła kapitału kreatywnego polskich miast. Aktualnie specjalizuje się w badaniu nowych przestrzeni pracy i czynników lokalizacji przestrzeni co-workingwych, jest współautorką programu nauczania na kierunku studia miejskie.

Od 2015 roku jest adiunktką w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2007-2014 pełniła funkcję koordynatorki Krajowego Punktu Kontaktowego ESPON. Brała udział w licznych projektach badawczych w tym projektach Ramowych UE, projektach ESPON, NCN, NCBiR, NCK. Brała udział w ponad 20 międzynarodowych konferencjach naukowych. Jest autorką i współautorką licznych raportów i publikacji dotyczących problematyki kreatywności, innowacyjności, przemysłów kultury i rozwoju miast.

Katarzyna Wojnar
Uniwersytet Warszawski

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie