Lech Janicki

Starosta Ostrzeszowski, Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego
Lech Janicki
Starosta Ostrzeszowski, Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego

bio

Samorządowiec od 1990 r. Starosta Ostrzeszowski od 2001 r. (1999–2001 – wicestarosta). Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego (wcz. nazwa: Konwent Starostów Województwa Wielkopolskiego) od 2010 r. oraz od 2011 r. do dzisiaj.
Absolwent AWF w Poznaniu; studia podyplomowe: europejskie prawo samorządowe – PAN Warszawa oraz samorząd terytorialny i gospodarka lokalna – Uniwersytet Wrocławski; Akademia Liderów Samorządowych; TERM – zarządzanie i kierowanie oświatą – Opole.
Z doświadczeniem zawodowym w zakresie oświaty oraz pomocy społecznej.

Lech Janicki
Starosta Ostrzeszowski, Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie