Łukasz Kołacz

Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej
Łukasz Kołacz
Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej

bio

Jestem uczniem bielskiego technikum o profilu fotograficznym oraz Przewodniczącym Komisji Kultury i Sportu w Młodzieżowej Radzie Miasta Bielska-Białej. W trakcie swojej kadencji w MRM pomagałem przy organizacji wielu wydarzeń i inicjatyw oraz byłem głównym organizatorem konkursu fotograficznego MIGAWKA 2022. Przez pewien czas współpracowałem z Wydziałem Prasowym Urzędu Miasta w Bielsku-Białej. Wtedy właśnie uczestniczyłem w wielu ważnych lokalnych wydarzeniach oraz wykonywane przeze mnie zdjęcia i teksty publikowane były na łamach Magazynu Samorządowego w Bielsku-Białej. W styczniu 2023 roku uzyskałem nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Łukasz Kołacz
Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie