Łukasz Komorowski

Asystent naukowy, Polska Akademia Nauk, Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa
Łukasz Komorowski
Asystent naukowy, Polska Akademia Nauk, Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa

bio

Asystent naukowy w Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk. Ukończył gospodarkę przestrzenną w zakresie planowania strategicznego rozwoju regionalnego i lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się przestrzennymi aspektami rozwoju społeczno-gospodarczego, infrastrukturą techniczną, samorządem terytorialnym, usługami publicznymi. Ekspert i szkoleniowiec z zakresu koncepcji smart villages. Dwukrotny laureat konkursu im. Prof. M. Kuleszy na najlepsze prace dyplomowe poświęcone tematyce samorządowej. Członek zespołu badawczego projektu Monitoring rozwoju obszarów wiejskich (MROW).

Łukasz Komorowski
Asystent naukowy, Polska Akademia Nauk, Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie