Magdalena Młochowska

Dyrektor Koordynator ds. zielonej Warszawy, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Magdalena Młochowska
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

bio

EDUKACJA
Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie
Uniwersytet Warszawski, Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska, ukończone w 2006 r.
Uniwersytet Warszawski, Gospodarka Przestrzenna, ukończone w 2007 r.
Studia Podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, Budownictwo Energooszczędne. Certyfikacja energetyczna, audyt energetyczny i termomodernizacja budynków
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Przez większość kariery zawodowej pracowała w samorządzie lub na jego rzecz. Między innymi w Unii Metropolii Polskich (2010-2012), w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji (2012-2016) gdzie odpowiedzialna była za współpracę z samorządami, finanse i departament prawny.
W Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy zatrudniona od 2016 r. Początkowo na stanowisku wicedyrektora w Biurze spraw Dekretowych, od początku 2019 r. jako Dyrektor Biura Polityki Lokalowej. Obecnie pracuje jako Dyrektor Koordynator ds. zielonej Warszawy.

Magdalena Młochowska
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie