Magdalena Pietrusik-Adamska – Dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania, odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie wielu cenionych w kraju i za granicą innowacyjnych projektów społecznych, równościowych, senioralnych, rodzinnych i prozdrowotnych. Ukończyła prawo na Uniwersytecie im. Adam Mickiewicza w Poznaniu oraz kilka kierunków studiów podyplomowych z zakresu zarządzania. Jej staraniem Poznań, jako pierwsze miasto w Polsce uruchomił Centrum Inicjatyw Rodzinnych, które obok Centrum Inicjatyw Senioralnych realizuje szereg działań służących poprawie jakości życia i wsparciu mieszkańców. W strukturach Miasta Poznania pełni m.in. funkcje zastępczyni przewodniczącej Zespołu ds. Polityki Równości i Różnorodności, zastępczyni przewodniczącego Rady Programowej ds. polityki senioralnej w Poznaniu.
Magdalena Pietrusik-Adamska
Dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania
bio
Zobacz debaty:
Zobacz również
- Radna Miasta Poznania
Magdalena Antolczyk
- Zarząd Dróg Miejskich
Piotr Libicki
Piotr Chłystek
- Ringier Axel Springer Polska
Marta Mikiel
- Burmistrz Miasta Białogard
Emilia Bury
- Związek Miast Polskich
Joanna Nowaczyk