Marcin Gołek

Wiceprezes
Marcin Gołek
Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o.

bio

Od 2019 r. wiceprezes spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie będącej inwestorem zastępczym dla Miasta Poznań przy realizacji największych inwestycji. Jako członek zarządu stojącego na czele spółki PIM odpowiada więc za nadzór nad najważniejszymi zadaniami inwestycyjnymi w Poznaniu, szczególnie w zakresie zamówień publicznych, nadzoru prawnego oraz obszaru informacyjno-komunikacyjnego Spółki. Od 2014 r. asystent i doradca prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka. Absolwent kierunków Politologia (I stopnia) oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (II stopnia) na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także podyplomowo Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Marcin Gołek
Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o.
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie