Mariusz Wiśniewski

Wiceprezydent Miasta Poznania
Mariusz Wiśniewski
Miasto Poznań

bio

Pierwszy zastępca Prezydenta Miasta Poznania. Urodzony w Poznaniu, absolwent poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, na którym ukończył politologię (2002) oraz prawo (2007). Jest absolwentem Szkoły dla Młodych Liderów Społecznych i Politycznych – programu Fundacji Szkoły Liderów w Warszawie. Doświadczony samorządowiec – aktywny społecznie radny osiedla samorządowego, od roku 2006 trzykrotnie wybierany do Rady Miasta Poznania. W roku 2014 objął funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania – w mieście jest odpowiedzialny za oświatę, bezpieczeństwo, transport.

Mariusz Wiśniewski
Miasto Poznań
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie