Marlena Mazur

Specjalista
Marlena Mazur
Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Promocji Miasta i Turystyki

bio

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, kieruje mediami społecznościowymi Wrocławia. Odpowiada za planowanie, wdrażanie i realizację strategii komunikacji miasta w mediach społecznościowych. Specjalizuje się w kreatywnym podejściu do promocji organizowanych inicjatyw oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii do bieżących działań informacyjnych. Doświadczenie zdobywała zarówno na uczelni (pełniąc dwukrotnie rolę Członka Zarządu ds. Wizerunku i Promocji Samorządu Studentów), współpracując z agencjami marketingowymi i PR-owymi oraz prowadząc bieżące działania informacyjne i komunikacyjne w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Jej dotychczasowe działanie zostało wyróżnione nagrodami: Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu “Very Important Student” za Całokształt Działalności oraz “Złotego Lajka Samorządowego” (odebranego podczas Samorządowego Kongresu Internetu i Mediów Społecznościowych Local-SoMe’22) dla Wroclaw [Wroclove] – za profil z najbardziej aktywną i angażującą komunikacją w Internecie i mediach społecznościowych.

 

Doradza instytucjom i organizacjom samorządowym w planowaniu strategii komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Marlena Mazur
Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Promocji Miasta i Turystyki

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie