Mateusz Figaszewski

E-mobility Development and Market Intelligence Director
Mateusz Figaszewski
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

bio

Od ponad dwudziestu lat związany z branżą motoryzacyjną i firmą Solaris, w której pełni rolę dyrektora działu rozwoju elektromobilności i analiz rynku, a także jest odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną. Aktywnie promuje nisko i zeroemisyjne rozwiązania dla transportu publicznego, w szczególności autobusy elektryczne i wodorowe. Jest członkiod ponad dwudziestu lat związany z branżą motoryzacyjną i firmą Solaris, w której pełni rolę dyrektora działu rozwoju elektromobilności i analiz rynku, a także jest odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną. Aktywnie promuje nisko i zeroemisyjne rozwiązania dla transportu publicznego, w szczególności autobusy elektryczne i wodorowe. Jest członkiem Komitetu Przemysłu oraz Komitetu Trolejbusowego w ramach UITP (Światowe Stowarzyszenie Transportu Publicznego).  em Komitetu Przemysłu oraz Komitetu Trolejbusowego w ramach UITP (Światowe Stowarzyszenie Transportu Publicznego).

Mateusz Figaszewski
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie