Olivier Haremski

Młodzieżowa Rada Miasta st. Warszawy
Olivier Haremski
Młodzieżowa Rada Miasta st. Warszawy

bio

Olivier Haremski to młody człowiek, który aktywnie angażuje się w młodzieżowe struktury samorządowe oraz organizacje pozarządowe. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów kierowanych do młodych ludzi. Obecnie jest maturzystą w systemie edukacji domowej.

  • Organizacje:
    Młodzieżowa Rada m.st Warszawy
    Młodzieżowa Rada Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
    United Nations Association Poland
    Instytut Młodzieżowy
Olivier Haremski
Młodzieżowa Rada Miasta st. Warszawy

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie