Paweł Śliwowski

p.o. Zastępcy Dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego
Paweł Śliwowski
Polski Instytut Ekonomiczny

bio

Specjalizuje się w analizach i badaniach na potrzeby projektowania, wdrażania i ewaluacji polityk publicznych. Wcześniej związany z Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz EGO s.c. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach badawczych, ewaluacyjnych i szkoleniowych m.in. dla Komisji Europejskiej, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz innych instytucji publicznych. Do października 2022 r. pełnił funkcję kierownika zespołu strategii w Polskim Instytucie Ekonomicznym. Absolwent Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych na Uniwersytecie Warszawskim.

Paweł Śliwowski
Polski Instytut Ekonomiczny

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie