Piotr Szwarc

Senior Associate, SMM Legal
Piotr Szwarc
SMM Legal

bio

Ekspert prawa energetycznego, uczestniczący w procesach tzw. transformacji energetycznej. Aktywnie wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii.

Doradzał przedsiębiorstwom z sektora elektroenergetycznego oraz gazowego.

Przeprowadzał liczne audyty due diligence i transakcje instalacji OZE. Wspiera klientów w postępowaniach sądowych oraz postępowaniach przed organami administracji publicznej, w szczególności przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki. Prowadził negocjacje w zakresie umów przyłączeniowych i umów PPA. Brał udział w postępowaniach o udzielenie koncesji i uzyskanie wsparcia dla farm fotowoltaicznych, biogazowni oraz jednostek kogeneracyjnych.

Bierze czynny udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu prawa energetycznego i odnawialnych źródeł energii.

Piotr Szwarc
SMM Legal

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie