Rafał Giedrojć

Kierownik Biura Prasowego i Nowych Mediów
Rafał Giedrojć
Urząd Miasta Poznania

bio

W urzędzie pracuje od 6 lat. Oprócz pracy w jednostce samorządowej wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, gdzie przekazuje swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W urzędzie kieruje zespołem Biura Prasowego i Nowych Mediów dbając o dobry wizerunek miasta w sieci i projektując kampanie informacyjne dla mieszkańców Miasta Poznania. Prywatnie ojciec trójki dzieci, dlatego wielozadaniowość nie sprawia mu żadnych problemów, a każde kolejne wyzwanie traktuje jako przygodę. Oprócz marketingu internetowego pasjonuje go autodetailing.

Rafał Giedrojć
Urząd Miasta Poznania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie