Roman Kolek

Przewodniczący Komisji Zdrowia Związku Województw RP
Roman Kolek
Komisja Zdrowia Związku Województw RP

bio

Roman Kolek Przewodniczącego Komisji ds Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Związku Województw RP

Lat 59, lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, od ponad 20 lat zaangażowany w działalność samorządową, w latach 2010-2021 pełnił funkcję Wicemarszałka Województwa Opolskiego, w latach 2000-2010 – zastępca dyrektora Opolskiej Regionalnej Kasy Chorych i Opolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. W aktualnej kadencji samorządu pełni funkcję Przewodniczącego Komisji ds Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Związku Województw RP.

Roman Kolek
Komisja Zdrowia Związku Województw RP
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie