Ryszard Gajewski

Prezes Zarządu, Gdańskie Wody Sp. z o. o.
Ryszard Gajewski
Gdańskie Wody Sp. z o. o.

bio

Prezes Gdańskie Wody sp. z o.o., odpowiedzialnej za administrowanie infrastrukturą odwodnieniową Gdańska.

Wcześniej dyrektor ds. techniczno-operacyjnych w Gdańskiej Infrastrukturze Wodociągowo Kanalizacyjnej Sp. z o.o. i Pełnomocnik ds. realizacji projektu dużego programu inwestycyjnego pod nazwą Gdański projekt wodno-ściekowy. Koordynator Programu Zielone Miasto w ramach Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus. Członek Komisji Ekspertów „Klimat i Przestrzeń” przy Rzeczniku Praw Obywatelskich. Koordynator grupy komunalnej w ramach inicjatywy Unii Metropolii Polskich i Związku Miast Polskich „Polskie Miasta Ukrainie”. Absolwent Wydziału Hydrotechniki Politechniki Gdańskiej, inżynier z uprawnieniami budowlanymi oraz tytułem Master of Business Administration uzyskanym na Uniwersytecie Gdańskim.

Ryszard Gajewski
Gdańskie Wody Sp. z o. o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie