Sławomir Wysocki

koordynator projektu System Monitorowania Usług Publicznych, Związek Miast Polskich
Sławomir Wysocki
Związek Miast Polskich

bio

Ekspert ds. zarządzania i rozwoju organizacji sektora publicznego. Od ponad trzech lat koordynuje po stronie Związku Miast Polskich działania w projekcie System Monitorowania Usług Publicznych.
Kierował (1993-97) projektami badawczo-doradczymi z zakresu reform administracji publicznej. Potem brał udział w pracach nad reformą administracji publicznej w roli doradcy Pełnomocnika Rządu ds. Reform Ustrojowych Państwa, zastępcy i dyrektora Departamentu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Pełnił funkcję sekretarza – ze strony rządu – Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.
Wspiera organizacje sektora publicznego w projektowaniu zmian sposobów zarządzania. Inicjator szeregu innowacyjnych praktyk w administracji publicznej m.in. rozpowszechnienia w administracji podejścia nastawionego na jakość usług i oczekiwania klienta. Współtwórca największego projektu z zakresu zarządzania w administracji publicznej – pn. „Procesy, cele, kompetencje – zintegrowane zarządzanie w urzędzie”.

Sławomir Wysocki
Związek Miast Polskich

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie