Sylwester Szczepaniak (tbc)

Koordynator ds. społeczeństwa informacyjnego i smart city, Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza
Sylwester Szczepaniak (tbc)
Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza

bio

Koordynator ds. społeczeństwa informacyjnego i smart city Biuro Unii Metropolii Polskich. Odpowiada za zagadnienia informatyzacji w biurze Unii Metropolii Polskich oraz zagadnienia cyberbezpieczeństwa.
Radca prawny, ekspert w obszarze paperless oraz eIDAS. Były wieloletni pracownik Ministerstwa Cyfryzacji, gdzie uczestniczył lub koordynował ok. 30 dużych projektów legislacyjnych, m.in. projekty związane z informatyzacją, ochroną danych osobowych, identyfikacją elektroniczną oraz cyberbezpieczeństwa.

Sylwester Szczepaniak (tbc)
Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie