Szymon Ossowski

Szymon Ossowski
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

bio

Profesor uczelni w Zakładzie Komunikacji Społecznej UAM, prodziekan ds. studenckich na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, kierownik Podyplomowych studiów komunikacji marketingowej i public relations oraz studiów magisterskich Nowe media w komunikacji, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, członek Komitetu nauk o komunikacji społecznej i mediach Polskiej Akademii Nauk, ekspert Polskiej Komisji Akredytacyjnej w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu marketingu politycznego, problematyki polityzacji mediów i mediatyzacji polityki, znaczenia wolności mediów w liberalnej demokracji, marketingu społecznego i public relations oraz komunikowania lokalnego. W latach 2003-2007 pracownik public relations Izby Skarbowej w Poznaniu, w latach 2007-2022 redaktor naczelny Ratajskiej Telewizji Kablowej. Przewodniczący Rady Osiedla Żegrze (jednostki pomocniczej miasta Poznania), współautor dwóch zrealizowanych projektów Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego — „RoweLove Rataje” i „Sportowe Żegrze”.

Szymon Ossowski
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie